HELMA Rally Team - ČESKOMORAVSKÝ POHÁR RALLYE

Obec Mnich podpořila částkou 4 000 Kč reprezentanty obce Mnich v rallye.

Výsledky rallye:

Více informací: cmpr.cz

Rallye Hořovice 2019:

Na 19. Rallye Hořovice 2019 se nám podařilo obsadit 2. misto ve skupině A1 a 27. absolutně v dost nabité konkurenci 😉 Kdyby nám to někdo řekl ve středu večer, tak bychom se mu vysmáli do očí proto, že se ještě den před odjezdem skládal motor dohromady po technickém problému, ktery se stal v neděli při testu. Náš cíl byl dokončit soutěž ale vše dopadlo nadočekávání jinak. Velký dík patří Martinovi Šmolovi, který odložil svojí práci a opravil nám poškozenou hlavu motoru a našim mechanikům Milanovi Skořepovi a Ondrejovi Karlovi !!! MOC DĚKUJEME JE TO HLAVNĚ VAŠE ZÁSLUHA!!! 😉😉😉🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁

Podorlická rallye

Jaká byla? Jedním slovem SKVĚLÁ. Nádherné tratě a vše šlapalo jak má. Dokončili jsme ji na 🏆 1. místě ve třídě A1 a 18. místě absolutně což je neskutečné. Jen jsme měnili gumy a dolévali benzín. Jediné co nebylo skvělé a mrzí nás je to, že tři posádky z našeho společného servisu měli ne zrovna malé nehody ale naštěstí jsou všichni v pořádku, odešli po svých a škody jsou jen materiální. Doufáme, že se brzy zase potkáme v servisu a budem se tomu moct zasmát a hodit vše za hlavu.

Multi-S Radouňská Rallye

13. Multi-S Radouňská Rallye 2019 byla hodně rychlá, vlivem deště plná zrádných míst a nám se s tím podařilo popasovat jak nejlépe to šlo a dokončili jsme ji stylem start - cíl krom jedné RZ na 🏁🏁 1. místě v A1 a 30. místě celkově. Děkujeme Josefu Mandausovi, že nám pomohl a zapůjčil poloosu, která se nám poškodila na posledním závodě. Velký dík patří Milanovi Skořepovi a Karlovi Krátkému, kteří se nám během závodu starali o auto a vše zase fungovalo bez sebemenšího problému. 😉

Rallye Železné hory

Na 18. Rallye Železné hory 2019 se nám bohužel nezadařilo. Hned na první RZ při rozjezdu nám odešel první rychlostní stupeň a zjišťováním závady jsme ztratili šest minut, s kterými už nešlo nic dělat. Celý závod jsme absolvovali bez prvního rychlostního stupně a rozjezdy na dvojku byli spíš trápení než závodění. Ale musíme se koukat pozitivně.. I přes problémy jsme vyhráli několik RZ, závod jsme dokončili na šestém místě, utrhli i nějaké body do celkového hodnocení a ve výsledku jsme si ho opravdu užili 😊 Děkujeme všem za podporu a zároveň se omlouváme všem sponzorům.... Příště to už bude lepší 😊